Pokládání dlažby - Pokládka dlažby, obkladů, podlahy, teras a renovace kuchyní i koupelen

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Pokládání dlažby

VENKOVNÍ DLAŽBA

Jedním z často používaných materiálů je betonová dlažba, která je výhodným řešením, vzhledem k pořebné kvalitě v kombinaci s příznivou cenou.
Zámková dlažba je speciálním typem betonové dlažby a vyrábí se v široké škále tvarů, rozměrů a barev. Nebarvený typ dlažby v odstínu šedé je levnější, barevné modifikace jsou pak cenově výše. Zámkový typ dlažby je po stranách vybaven výstupky a kapsami, zapadajících do sebe, čímž je zajištěna pevnost vydlážděné plochy či vytvořeného tvaru dlažby.

VNITŘNÍ DLAŽBA

Vnitřní dlažba je velmi žádaným doplňkem mnoha interiérů obytných prostor v domech i v bytech. Dlažba nabízí širkou škálu možností pro zútulnění danného prostoru, především díky velmi široké škále nabízených vzorů, což umožňuje přizpůsobit dlažbu celkovému rázu jakéhokoliv interiéru.
Nejprve provedeme zaměření celkového prostoru pokládky a v případě renovace odstraníme původní dlažbu. Následuje příprava a vyrovnání povrchu pro pokládku nové dlažby. Poslední fází prací je vlastní pokládka dlažby, včetně dodávky veškerého potřebného materiálu. Dodávka prací je ukončena začištěním prostoru pokládky a úklidem.

 
Hledat
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky